ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا شهری 244 متری قابل معاوضه.قابل بازسازی. باسند
ویلا شهری 244 متری قابل معاوضه.قابل بازسازی. باسند
1 سال پیش در آستانه اشرفیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬830٬000 تومان
متراژ زمین
224
بالکن
ندارد
سند
تک برگ
ویلایی شهری 224 متر زمین هم قیمت
آپارتمان 65 متری
فروش ویلا شهری 224 متر
ویلایی شهری اسکلت بتنی در موقعیت مکانی آرام
با بیش از 12 متر بر
***********
دفتر آستانه،خ بهشتی رو به روی بانک مسکن مرکزی ابتدای خ منتظری
املاک ایرانیان...
@amlakiraniyanastane
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
میلاد علی پور
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت