تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا مدرن 345مترگاز شهری نامه الحاق به بافت

ویلا مدرن 345مترگاز شهری نامه الحاق به بافت

1 سال پیش در کرج

متراژ
150
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬449٬000 تومان
متراژ زمین
345
بالکن
دارد
ویلا 345 متری شهرکی
چسب بافت
نامه الحاق به بافت
استخر چهار فصل
ارتفاع سقف 5متر
150 متر بنا
آب نما . پاسیو . آلاچیق
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک باغ ویلا پرچم

هدف ما بهترین خرید و سرمایه گذاری و کسب شماست