تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا نوساز/ 340 متر زمین / خشکبیجار

ویلا نوساز/ 340 متر زمین / خشکبیجار

1 سال پیش در خشکبیجار

متراژ
60
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬823٬000 تومان
متراژ زمین
340
بالکن
دارد
سند
سایر
‼️ کد فایل : 714

«« املاک پارسه »»

ویلای روستایی مکان دنج و ارام

❕مشخصات ملک

✅ مساحت زمین : 340 متر
✅ متراژ بنا : 60 متر
✅ تعداد اتاق : 2
✅ انشعابات : آب برق گاز
✅ ویو شالیزار
✅ مدارک کامل
✅ مکان امن و دنج

♻️ جهت اطلاعات بیشتر و بازدید ملک با ما تماس بگیرید ♻️

مشاور شما : امیر سررشته

آدرس دفتر : گیلان شهر ساحلی خشکبیجار بلوار ساحل جنب اداره دارایی

«« املاک پارسه »»

اعتبار ما اعتماد شماست