تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا نیمه کاره با سندتکبرگ درسیداباد دماوند

ویلا نیمه کاره با سندتکبرگ درسیداباد دماوند

1 سال پیش در دماوند

متراژ
120
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬833٬000 تومان
متراژ زمین
300
بالکن
دارد
ویلا واقع درسیداباد خیابان دهکده چاه آب
300 متر زمین و120 متر بنا سند تکبرگ ✅
با ویو بسیار عالی خیلی نزدیک به انشعابات
وجاده فیروزکوه کوچه کلا ساخته شده واباد✴ ✅
عکسها بااصل برابر است ✅
زمین وویلا متناسب با بودجه و شرایط شما در منطقه دماوند✅
قیمت های واقعی املاک درمحدوده دماوند رافقط ازمابخواهید ✅
املاک علیخانی بامشاورین و فایلینگ بسیار قوی ✅
دفتر دماوند جاده وادان سه راه هاشمک ✅
دفتر تهران تهرانپارس خیابان امین ✅✴
ما پای امضای خود ایستاده ایم ✅✴