تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا کلید نخورده شیک

ویلا کلید نخورده شیک

11 ساعت پیش در رودبنه

متراژ
100
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
214 متر مربع
قیمت کل
‏9,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,925,000 تومان
متراژ زمین 214متر
بنا 100متر
قیمت مناسب

حسن زاده هستم املاک خانه امن رودبنه مشاور شما در امور خرید وفروش با انواع فایلها درخدمت شما سروران گرامی

برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید