تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا400متری/کرج/سهیلیه/زعفرانیه

ویلا400متری/کرج/سهیلیه/زعفرانیه

1 سال پیش در کرج

متراژ
105
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
9٬500٬000 تومان
متراژ زمین
400
بالکن
دارد
یا رزاق

⭐املاک درخشان،با بیش از 20سال سابقه در خدمت شماست ⭐

مشخصات ملک:

✅400مترزمین،105متربنا
✅2خواب ،یک خواب مستر
✅سرویس مهمان
✅پذیرایی بزرگ و نورگیرعالی
✅استخر4فصل و موتور خانه
✅محوطه سازی و نورپردازی عالی
✅قابلیت پارک 8خودرو
✅فول فرنیش،کوچه 6متری
✅دارای نگهبان 24ساعته
✅اطراف کاملا ساخته شده
✅✅قابل تهاتر با خودرو

جهت کسب اطلاعات بیشتر با بنده در تماس باشید
خانم حیدری☎