ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا850متری زردنجان کوچه شقایق
ویلا850متری زردنجان کوچه شقایق
2 هفته پیش در سروشبدران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
850
قیمت کل
5,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
6,823,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با نام و یاد خدا
سلام خدمت دوستان
تنها مشکل این مورد ورودی اون به محوطه اس والسلام
ویلا 850 متری داخل روستای زردنجان جاده معدن کوچه شقایق
فاصله تا پل غدیر 15 دقیقه
امکانات 3 دانگ برق سه فاز
سه دانگ چاه آب
دارای 150متر آلاچیق سقف و یه سوئیت 40 متری دو طبقه
استخر نیمه کاره و درختان میوه
کاربری باغی
علمک گاز داخل کوچه نصب شده و فقط درخواست علمک واسه این باغ کافیه ک انشعاب گاز نصب بشه
همسایه ها همه علمک گاز نصب کردن
اطراف همه ساخت و ساز کردن
واسه ساخت و ساز مورد عالی و بصرفه
کسی واسه استفاده یا سرمایه گذاری خواست این مورد پیشنهاد میشه
یاحق
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت