تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلاباغ500 متر بندبال کلید اول

ویلاباغ500 متر بندبال کلید اول

1 سال پیش در دزفول

متراژ
500
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬200٬000 تومان
متراژ زمین
500
~~~~~~~~《《《 املاک خانه سرا 》》》~~~~~~~~~
یک باب ویلاباغ واقع در بندبال بالا ابتدای جاده دویلون به فروش میرسد:
■ 500 متر مساحت
■ ویلا 3 خوابه
■ کابینت کمد دیواری
■ در حال حاضر برق وصل نشده و150 میلیون از ثمن معامله بابت تحویل برق میماند
■ استخر +محوطه سازی همه ویلا با سرامیک
______________________________________
اطلاعات بیشتر وکاملتر وهماهنگی بازدید در
....................◇◇ املاک خانه سرا ◇◇◇......................
دفتر: دزفول بلوار خیبر روبرو ترمینال شوش
آمادگی تلفنی وحضوری برای امور ملکی شما
◀️------خرید
◀️----فروش
◀️-----رهن
◀️ -----اجاره
□■□■تبدیل به احسن ملک شمافقط با یک تماس■□■□
تماس پیامک چت دیوار
9صبح تا 9شب
............♡سرمایه ما اعتماد شمااست♡............