تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلادوبلکس380متری/نوساز/داخل شهرک

ویلادوبلکس380متری/نوساز/داخل شهرک

2 سال پیش در نوشهر

متراژ
320
ساخت
1402
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬736٬000 تومان
متراژ زمین
380
ایرانی و فرنگی
کد:17
✔️380متر زمین
✔️320متر بنا
✔️4خواب مستر
✔️ بانگهبانی24ساعته

✅️اسکان رایگان برای رفاه خریدار

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید