تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای 210متری ساحلی

ویلای 210متری ساحلی

2 سال پیش در خشکبیجار

متراژ
90
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬714٬000 تومان
متراژ زمین
210
بالکن
دارد
سند
قول نامه ای
ویلا نما مدرن. کد دکتر
210 زمین
90بنا
پروانه پایانکار
نسق
پکیج رادیات
کف سرامیک
کمد دیواری کابینت
محوطه سازی
ساحل

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر، بازدید فایلهای مشابه ، مطابق با بودجه و سلیقهٔ خودتان ، با ما تماس گرفته یا پیام ارسال کنید تا در اسرع وقت فایلهای مورد نظر شما را برایتان ارسال کنیم
با تشکر
برای خرید و فروش با خیالی اسوده با ما تماس بگیرد
امنیت در معاملات را با ما تجربه کنید
آدرس دفتر خشکبیجار بعد از پارک شهر املاک آینده اندیشان