تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای/حیاط ماشین رو/2خواب/علی آباد

ویلای/حیاط ماشین رو/2خواب/علی آباد

15 ساعت پیش در شریف‌آباد

متراژ
110
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
110
قیمت کل
‏1,570,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,272,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
یک واحد ویلای 110متری

✅️حیاط ماشین رو

✅️2 خوابه

✅️خوش نقشه

⛔️وام ندارد

✔️قابلیت رهن مستاجر تا مبلغ 250میلیون

امکان بازدید میسر می باشد فقط قبل از بازدید هماهنگ کنید

نزدیک خیابان اصلی