تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای نما مدرن در منطقه حصار گیلاوند

ویلای نما مدرن در منطقه حصار گیلاوند

1 سال پیش در دماوند

متراژ
240
ساخت
1401
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
35٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬168٬000 تومان
متراژ زمین
830
پکیج
✔️240 متر بنا دوبلکس
✔️830 متر زمین باسند 6 دانگ شخصی
✔️نما مدرن
✔️3 خواب مستر
✔️سرویس ایرانی فرنگی
✔️روف گاردن با ویو 360
✔️استخر
✔️آلاچیق
✔️دسترسی عالی
✔️محیطی دنج و کاملا ویلایی با امنیت بالا
_________________________________________
برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید