تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای نوساز 340 متر در خشکبیجار

ویلای نوساز 340 متر در خشکبیجار

1 سال پیش در خشکبیجار

متراژ
110
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬029٬000 تومان
متراژ زمین
340
بالکن
دارد
سند
سایر
‼️ کد فایل : 128

«« املاک پارسه »»

ویلا نوساز لوکس

❕مشخصات ملک

✅ مساحت زمین : 340 متر
✅ متراژ بنا :110 متر
✅ تعداد اتاق : 2
✅ انشعابات : آب برق گاز
✅ فاصله با ساحل 2 دقیقه
✅ موقعیت مکانی عالی 
✅ مدارک کامل

♻️ جهت اطلاعات بیشتر و بازدید ملک با ما تماس بگیرید ♻️

مشاور شما : صفرزاده

آدرس دفتر : گیلان شهر ساحلی خشکبیجار بلوار ساحل جنب اداره دارایی

«« املاک پارسه »»

اعتبار ما اعتماد شماست