ویلای نوساز به متراژ 155 متر جاده کیاشهر
1 سال پیش در آستانه اشرفیه
کپی شد
قیمت کل
4٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬071٬000 تومان
"هوالرزاق"
_______________________________________________
✅ امور ملکی خود را به ما بسپارید✅
✅خانه رویایی شما نزد ماست✅
⭐این آگهی شاید فایل مورد نظر شما باشه⭐
_______________________________________________
سلام
⭐امیدوارم حال دلتون خوب باشه⭐
⚡خانم کیان هستم⚡
کارشناس امور ملکی (( دپارتمان املاک فردوس))
با یه فایل مناسب در خدمتتون هستم
________________________________________
✅️ فروش ویلایی نوساز کلید نخورده
✅️ 280 متر زمین 155 متر بنای فلت
☑️ معاوضه با زمین ارزنده ☑️
❇️ موقعیت مکانی : جاده آستانه به کیاشهر ❇️
_______________________________________________
آسایش در معامله را با ما تجربه کنید
مشاور پاسخگو : خانم کیان
آدرس دفتر :آستانه اشرفیه/خیابان فردوسی /رو به
روی اداره بهزیستی /دپارتمان املاک فردوس