تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای نوساز در دهکده ساحلی بندر انزلی

ویلای نوساز در دهکده ساحلی بندر انزلی

2 سال پیش در بندر انزلی

متراژ
270
ساخت
1397
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
33٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬380٬000 تومان
متراژ زمین
630
چرا این ویلا را بخرید ؟
قیمت اعلامی این ویلای نوساز با 630 متر زمین و 270 متر زیربنا، در حد یک آپارتمان 250 متری در گلسار رشت است ! قدرالسهم را خودتان محاسبه و مقایسه کنید .
✅تمامی اتاق ها دارای بالکن
✅دارای آسانسور داخلی ( مناسب برای افراد سالخورده)
✅سند تک برگ
✅نگهبانی 24 ساعته
شهرک دهکده ساحلی انزلی بزرگ ترین باغ شهر شمال ایران با دو کیلومتر ساحل اختصاصی در فاصله 30 کیلومتری از فرودگاه سردار جنگل رشت واقع گردیده و فاصله آن تا مرکز شهر انزلی حدود 15 دقیقه می باشد . مراکز آموزشی مانند دانشگاه و سایر مقاطع تحصیلی ، در فاصله کمتر از 10 دقیقه ازین شهرک اصیل قرار دارند .
♦️ملک مانا مرجع تخصصی بازار املاک و مستغلات در شمال کشور ♦️
برای بازدید مجازی (تور360درجه)یا حضوری با من تماس بگیرید