تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 111متری سند دار

ویلایی 111متری سند دار

1 سال پیش در نیشابور

متراژ
95
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬378٬900٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬422٬000 تومان
متراژ زمین
111
املاک ققنوس
بهشتی 8 نبش 8ممیز 9
منزل ویلایی
سند دار
دوخواب
ماشین رو
زیر زمین 12 متری
کابینت ام دی اف
نورپردازی شده

__________________
املاک ققنوس نیشابور
فایل های مشابه با متراژ های کمتر و بیشتر و قیمت های مختلف موجود می باشد