تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 115 متر / جنوبی ( با بر 5 متر ) مناسب برای

ویلایی 115 متر / جنوبی ( با بر 5 متر ) مناسب برای

1 سال پیش در قرچک

متراژ
115
ساخت
1376
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬695٬000 تومان
متراژ زمین
115

محمودی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان شاهان

با دپارتمان املاک شاهان شاهانه زندگی کنید