تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 120 متر باهنر

ویلایی 120 متر باهنر

1 روز پیش در کوی فرهنگیان

متراژ
90
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
120 متر مربع
قیمت کل
‏8,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,583,000 تومان
ویلایی 120 متر زمین
90 متر بنا دو خواب بزرگ
هر دو خواب کمد دیواری
فول بازسازی شده
نسق معتبر
کابینت های گلاس
کف پارکت
خوش نقشه ، نورگیر
جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ❌

کارشناس ملکی در منطقه ✅ خانم صیاد