تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 148متر شبدری

ویلایی 148متر شبدری

1 سال پیش در شاهرود

متراژ
148
ساخت
1371
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬540٬000 تومان
متراژ زمین
148
آبگرم کن
✅ویلایی کلنگی 148متر
✅148 متر زمین
✅آب برق گاز تلفن
✅زیرزمین
✅قابل سکونت
✅سندشش دانگ
✅مناسب سرمایه گذاری

✅قیمت کل:
2ملیارد و سیصد

✅آدرس ملک:
اواسط خیابان شبدری.

✅هماهنگی با:
مشاورین املاک گوتیک
یارمحمدی
***********

✅آدرس دفتر املاک:
شهرک انقلاب. ابتدای خیابان شهید عراقی. املاک گوتیک.