تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 160 متر دو طبقه

ویلایی 160 متر دو طبقه

1 سال پیش در اهواز

متراژ
200
ساخت
1385
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬812٬000 تومان
متراژ زمین
160
بالکن
دارد
سند
تک برگ
خیابان 16متری خیابان نشان
دو طبقه
بنگاه چنانی،خیابان اصلی آخرآسفالت نبش فاطمی