تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 168متری /مناسب بازسازی/املاک محمدی

ویلایی 168متری /مناسب بازسازی/املاک محمدی

19 ساعت پیش در صفائیه چشمه علی

متراژ
100
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
168 متر مربع
قیمت کل
‏13,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,976,000 تومان
⭐️گروه مشاورین املاک محمدی⭐️

⭐️خرید/فروش مشارکت در ساخت رهن/اجاره⭐️

⭐️موارد مشابه موجود میباشد⭐️

⚜️با 37سال تجربه در کنارشما هستیم⚜️
—————————————————————————
مشخصات ملک:
✅ویلایی 168متری
✅موقعیت فوق العاده
✅گذر 10متری
✅فقط مناسب بازسازی است
✅به خریدار نقد تخفیف داده میشود

با این قیمتا الان ویلایی نمیتونی بخری به این متراژ تو همچین لوکیشنی دست دست نکن تماس بگیر

مشاور شما: حسینی
—————————————————————————
آدرس دفتر:
شهرری/خیابان ابن بابویه شمالی(صفائیه)/نبش کوچه عباس زاده
—————————————————————————