تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 172 متری ملاصدرا معاوضه با آپارتمان 3 خواب

ویلایی 172 متری ملاصدرا معاوضه با آپارتمان 3 خواب

1 سال پیش در بجنورد

متراژ
172
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬906٬000 تومان
متراژ زمین
172
مرکز تخصصی و کارشناسی و ارزشیابی ملک

✅کد فایل ؛159
✅متراژ زمین: 172
✅متراژ بنا: 220
✅دهنه ملک: 12
✅موقعیت ملک؛ شمالی
✅خیابان یا کوچه؛ 8
✅شرایط سند: 6
✅شرایط معاوضه: دارد

                 ⛔ادرس فقط حضوری⛔
ادرس دفتر؛بلوار استقلال جنوبی تقاطع میرزا کوچک خان روبروی حسینه ابولفضلیها
✳سبحانی
✳حسن زاده