تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 174 متر 2 بر 2 طبقه

ویلایی 174 متر 2 بر 2 طبقه

1 سال پیش در قم

متراژ
350
ساخت
1375
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬482٬000 تومان
متراژ زمین
174
آبگرم کن
با سلام ⭐مهدی احمدی هستم مشاور ملکی شما از املاک فیروزه با 4 شعبه فعال و بزرگترین مجموعه املاک استان قم⭐
موقیعت ملک کوچه 13 در بلوا 15 خرداد داخل فرعی
.........
✅174 متر زمین
..........
✅350 متر بنا
.... .. .
✅زیرزمین 2 خواب
..........
✅همکف تکخواب
........ .
✅ملک 2 بر
..........
✅کارشناسی قیمت 6 میلیارد و پانصد
..........
✅سند تک برگ 6 دانگ
..........
✅یک طبقه کابینت ام دی اف
..........
✅پارکینگ ماشین
..........
✅امکان تهاتر با آپارتمان
..........
⭕تذکر: در صورتی که تماس گرفتید و پاسخگو نبودم در چت دیوار پیام بفرستید در سریعترین زمان ممکن تماس میگیرم، با تشکر از صبر و بردباری شما⭐
...............
⭕املاک فیروزه با 4 شعبه فعال در سطح استان
⭕رئیس کمیسیون بازرسی اتحادیه املاک استان
⭕برند برتر سال99
⭕کارآفرین برتر سال 1401
⭕رهن و اجاره ، خرید و فروش، پیشفروش، باغ، ویلایی، آپارتمان، زمین، تجاری و... در خدمت شما همشهریان گرامی هستیم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس مهدی احمدی

آژانس املاک مجموعه فیروزه با 4شعبه درشهر

دارای چهار شعبه فعال در سطح استان