تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 187 متری فاز دو اندیشه

ویلایی 187 متری فاز دو اندیشه

1 سال پیش در کرج

متراژ
115
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
10٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬545٬000 تومان
متراژ زمین
187
باسلام

ویلایی 187 متری شمالی

امیر خوشقدم