تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 195 متری کیانمهر شهرک علوی خ درخشان

ویلایی 195 متری کیانمهر شهرک علوی خ درخشان

2 سال پیش در کرج

متراژ
95
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬102٬000 تومان
متراژ زمین
195
بالکن
دارد
ویلایی 195 متری
دوخوابه
95بنا نوساز
100حیاط ماشین رو
حیاط گل آرایی شده
آدرس دفتر کیانمهر انتهای بلوار امیرکبیر نرسیده به سر باسکول ابتدای پاساژ نگین مهر شهر املاک معافی