تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 195متری بلوار سجاد ابتدای فرودگاه قدیم

ویلایی 195متری بلوار سجاد ابتدای فرودگاه قدیم

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
130
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬051٬000 تومان
متراژ زمین
195
بالکن
ندارد
ویلایی 195متر واقع در بلوار سجاد_سجاد11 _ابتدای فرودگاه قدیم

سنددار

قابل سکونت
سه خوابه امکانات معمولی

اطراف ملک ساخته شده
روبه رشد
تراکم ساخت 5طبقه