تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 198متری بلوارساحلی هتل هما

ویلایی 198متری بلوارساحلی هتل هما

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
120
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬727٬000 تومان
متراژ زمین
198
آبگرم کن
فروش ویلایی 198متری با سند 6دانگ تک برگ بدون اصلاحیه شهرداری
ویلایی دو کله شمالی جنوبی نزدیک خیابان اصلی ساحلی
سند ازاد
جهت بازدید به مشاور املاک رهام مراجعه شود
ادرس مشاور املاک
4راه بیمارستان صاحب الزمان بسمت میدان یادبود نرسیده به میدان روبروی اتاق بازرگانی و اداره دخانیات