تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیویلایی 200 متری گلشهر آماده ساخت یا سکونت

ویلایی 200 متری گلشهر آماده ساخت یا سکونت

1 سال پیش در بندرعباس

قیمت کل
12٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬500٬000 تومان
ویلایی ایده آل برای ساخت و ساز یا سکونت در گلشهر جنوبی

+ مشخصات:
✅ متراژ: 200 متر
✅ موقعیت: شمالی
✅ منطقه: گلشهر جنوبی
✅ کاربری: مسکونی
✅ وضعیت: آماده ساخت یا سکونت

✨نیک ملک، آخرین آژانس املاکی که سر میزنی!✨

** بزرگترین بانک اطلاعات مسکن استان، جایی که جستجوی شما برای خرید خانه به پایان میرسد **

☎️ همین حالا تماس بگیرید
پاسخگویی 24 ساعته
مشاور شما: مجید آتش دهقان

✨ خدمات ما:
مشاوره ملکی رایگان
کارشناسی قیمت دقیق و منصفانه
خرید ملک با شرایط خاص، متناسب با نیاز شما
فروش و تهاتر ملک، با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان