تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 207 متری/جنوبی/کیوانفر-چمران جنوبی

ویلایی 207 متری/جنوبی/کیوانفر-چمران جنوبی

2 سال پیش در قم

متراژ
320
ساخت
1385
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬975٬000 تومان
متراژ زمین
207
سلام/

زمین 207 متر
زیربنا 320 متر
جنوبی
همکف بدون پله/ تک خواب/ پذیرایی بزرگ با نور عالی
طبقه اول / تک خواب/ بهارخواب بزرگ و دلباز
طبقه دوم سوییت/ دو خواب/ مستقل
حیاط بسیار دلباز
قابلیت سکونت سه خانواده
فرعی 6 متری
پارکینگ/ انباری
سند تک برگ ششدانگ
آماده انتقال

** قابل معاوضه نمی باشد **
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

خانم پاک شهراملاک

آژانس املاک شهر

????مهمترین ارزش ما ارائه خدمت بابهترین کیفیت، امنیت وسرعت تعریف گردیده است????