تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 225متری/ باغچبان

ویلایی 225متری/ باغچبان

2 روز پیش در شهرک جانبازان نیشابور

متراژ
118
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
225
قیمت کل
‏12,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,111,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
املاک سرمایه طلایی
((ملک شما سرمایه طلایی شماست))

باسلام
ویلایی 225متری
118 متر زیربنا
دوخواب
موقعیت عالی
شمالی
میلان 10 متری
تمیز مرتب
سند ششدانگ آماده

لطفا جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا به دفتر املاک سرمایه طلایی واقع در حاشیه بلوار فضل مابین خیابان حجت و موعود مراجعه نمایید .
با تشکر/
مشاور و کارشناس شما نصرآبادی