تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 240 متری قلب منطقه

ویلایی 240 متری قلب منطقه

1 سال پیش در اهواز

متراژ
160
ساخت
1387
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
10٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬625٬000 تومان
متراژ زمین
240
⚜️آروین عباسی

✔️ تهاتر / مشارکت / پیش فروش / خرید و فروش / رهن و اجاره / ویلایی

❇️سالن وسیع همراه با حال خصوصی

❇️3 خواب فول سایز

❇️دستری آسان به امکانات رفاهی و …

✅نقشه کم نظیر

❇️خیابان های ابتدایی کیان آباد

✅آماده تحویل

⚠️فرصت های خوب منتظر نخواهند ماند.

▫️کارشناس فروش : مهندس عباسی

آدرس ما : وهابی نبش خیابان 14 غربی کیانپارس
مشاورین املاک پایدار