تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 240متر بنا/ضلع جنوبی بازار/شهید مرتضوی4

ویلایی 240متر بنا/ضلع جنوبی بازار/شهید مرتضوی4

1 سال پیش در مشهد

متراژ
240
ساخت
1375
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
35٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
583٬333٬000 تومان
متراژ زمین
60
✅️باسلام
✅️ویلایی 60مترزمین
✅️240متربنا در3طبقه مستقل
✅️ساخت.قبل از 70/نماسنگ
بهترین موقعیت مکانی برای مشاغل وصنف پوشاک والبسه
❇️ اگر به دنبال آپارتمانهای منحصر به فرد و بدون نقص در خیابان امام رضا هستید،الان با من تماس بگیرید
✅️بنده "کاظمی هستم کارشناس شما در امور ملکی منطقه هفت و هشت
______
شما عزیزان میتوانید جهت هرگونه مشاوره در خصوص سرمایه گذاری باما تماس بگیرید
✳️ آدرس :
1️⃣ شعبه مرکزی خیابان امام رضا (ع)،حدفاصل 38 و 40 
2️⃣ شعبه 2 احمدآباد نبش رضا 25
3️⃣ شعبه 3 وکیل آباد تقاطع جلال و فرهنگ