تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی، 243 متر، عرض 10، m4، منوچهری

ویلایی، 243 متر، عرض 10، m4، منوچهری

11 ماه پیش در وصال

متراژ
243
ساخت
1384
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
243
قیمت کل
10٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬032٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی شده
به نام نامی حق

فروش استثنایی و زیر قیمت

مشخصات ملک :::
243 متر
عرض 10
ضابطه 4 روی همکف( 5 روی زیرزمین )
واقع در کوچه بن بست
درب از حیاط با حیاطی بزرگ و دلواز
( جای پارک ماشین 5 تا )
سند تکبرگ ملکی
مناسب جهت ساخت و سرمایه گذاری
زیر قیمت کل منطقه

بازدید از ساعت 8 صبح تا 10 شب

با املاک همکاری نداریم