تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 247 متر دوطبقه خیابان هویزه

ویلایی 247 متر دوطبقه خیابان هویزه

1 روز پیش در حویزه

متراژ
245
ساخت
1375
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
247 متر مربع
قیمت کل
‏7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,364,000 تومان
سند شش دانگ تک برگ ملکی
عرض زمین ده متر
دوکله و هر دو طبقه مجزا
قدیمی ساخت نیاز به بازسازی دارد
بنا 240 متر
داخل کوچه و دو مغازه قدیمی دارد
نزدیک بنیاد شهید کمی پایین تر
کابینت فلز کف موزائیک
امتیازات کامل
زیر زمین بزرگ دارد با انباری
پارکینگ داخل حیاط

اطلاعات بیشتر املاک رزم آرا
نبش هویزه 9
مراجعه یا تماس با سپاس