تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 250متر در 3 طبقه مهدیه 19شمالی 6 متر بر

ویلایی 250متر در 3 طبقه مهدیه 19شمالی 6 متر بر

1 سال پیش در قرچک

متراژ
136
ساخت
1394
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬000٬000 تومان
متراژ زمین
250
بالکن
دارد
بنام خالق بی همتا
املاک شاهان
______________________________________

✔136متری در 3 طبقه 6 متر بر مهدیه 19

✔طبقه اول یک خواب با کابینت های گلس

✔طبقه دوم دوخواب با پذیرایی وتراس

✔زیر زمین 50متری که سرویس کامل میباشد

✔قابلیت رهن تایک میلیارد ودویست

♡دارای پایان کار کامل ♤

✔ سه واحد اب //3 واحد گاز //3 واحد برق

✔ تخفیف در املاک شاهان ✔

فرصت ها تکرار نمیشوند
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

پارسا مشاور برتر منطقه

آژانس املاک دپارتمان شاهان

با دپارتمان املاک شاهان شاهانه زندگی کنید