تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 250متری / دوخواب/ احد /

ویلایی 250متری / دوخواب/ احد /

4 ساعت پیش در خيرآباد

متراژ
150
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250 متر مربع
قیمت کل
‏2,420,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏9,680,000 تومان
بنام خالق بی همتا

⚡tesla real estate ⚡

⚡تسلا انتخاب حرفه ای ها ⚡

⚡معامله مطمئن با تسلا⚡

مشخصات ملک فوق:

➖احد
➖250متراژ زمین
➖150متراژ بنا

‼️ تخفیف پای معامله

⚡تسلا پیشرو در تمام امورات ملکی و با بیشترین فایلینگ املاک و مشاوران قوی و فعال در سطح شهرستان در خدمت شما عزیزان است

کارشناس امور ملکی:

سهیل سالاری نیا