تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیویلایی 260 متری در طبرسی شمالی

ویلایی 260 متری در طبرسی شمالی

10 ماه پیش در طبرسی شمالی

قیمت کل
6٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬153٬000 تومان
✅️باسلام واحترام
✅️املاک کمالی درخدمت شما
✅️آدرس دفتر طبرسی شمالی12 نبش سوختانلو3
✅️موارد مشابه موجود می باشد
✅️ ملک خود رابه ما بسپارید
✅️ملک مورد نظر خود را از ما بخواهید
✅️آدرس ملک طبرسی شمالی جماران 6
✅️260 متر
✅️8 متر حاشیه
✅️یک طبقه
✅️ماشین رو
✅️اسکلت سرای ستون بالا
✅️فنداسیون قوی ریخته شده
✅️اماده ساخت طبقات بالا
✅️کف سرامیک
✅️نور گیر عالی
✅️دوخواب بزرگ 20 متری
✅️کابینت ها mdf
✅️فاصله تا مترو 5 دقیقه
✅️فاصله تا حرم مطهر رضوی 15 دقیقه
✅️قابلیت رهن تا 800 تومن
✅️آیدی اینستاگرام ما
✅️amlake.kamali