تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 270 متری 3 طبقه قابل سکونت کوی دانشگاه

ویلایی 270 متری 3 طبقه قابل سکونت کوی دانشگاه

2 هفته پیش در ارم

متراژ
500
ساخت
1385
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
270
قیمت کل
‏42,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏155,555,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️منزل ویلایی واقع در بلوار دانشجو خ کوی دانشگاه⚜️

ویلایی 270 متری دو کله قابل سکونت

سه طبقه هر طبق 175 متری 3 خواب

عرض 14 متر ، ضابطه m5 ، سند ملکی

فول باز سازی شده با آسانسور و پارکینگ

سند تک برگ ملکی هر طبق سند مجزاء

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
املاک آرامش کوی دانشگاه بین ک 17 ، 19 فرزانگان