تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 270 متری ارتفاع دار/فرسان جنوبی/عسگریه

ویلایی 270 متری ارتفاع دار/فرسان جنوبی/عسگریه

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
270
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
22٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
85٬000٬000 تومان
متراژ زمین
270
بالکن
دارد
❇️ دفتر مهندسی و املاک حمید شعبه مرکزی ❇️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
آدرس دفتر: بیست و چهار متری اول(شیخ طوسی غربی)
                 نبش کوچه شماره نوزده
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✔️کد پیگیری: 9066
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
‼️فروش منزل ویلایی با شرایط عالی‼️

✅منزل " 1 " طبقه
✅دارای " 2 " اتاق خواب

➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⏰ ساعات کار دفتر املاک: 9 الی 13 و 17 الی 21 ⏰
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
♦️ اطلاعات بیشتر فقط با مراجعه حضوری
▪️ بهترین و بزرگ ترین فایل املاک منطقه ▪️
▪️ خرید و فروش
▪️ رهن و اجاره
❗ ده ها مورد مشابه آپارتمان و منزل ویلایی ❗
❗ قیمت از "یک" میلیارد تا 100 میلیارد تومان ❗