تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 300متری با 60متر تجاری

ویلایی 300متری با 60متر تجاری

1 هفته پیش در کوی مهدیه

متراژ
200
ساخت
1385
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
300
قیمت کل
‏38,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏126,666,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سلام همکار محترم تماس نگیرد... خونه 300متر دو کله جنوبی شمالی یه طرف بر مدرس یه طرف کوچه 12 متری در حال حاضر الان پنچاه متر تجاری دارد... هشت واحد بهش نقشه پروانه میدن... ملک خودرا به ما بسپارید... قویترین و فعالترین فایلینک شاهین املاک سناتور مدیریت مهندس شهروز یوسفی

شاهین شهر شهریه که هر گوشه ش پر از فرصت های طلایی املاکه. از آپارتمان های نوساز گرفته تا ویلاهای لوکس، اینجا همیشه چیزی برای سلیقه های مختلف پیدا میشه. اگه دنبال خرید یا فروش ملک هستی، من می تونم همراه مطمئن تو باشم.

#خرید_ملک_شاهین_شهر #املاک_شاهین_شهر #شاهینشهریها