ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی 30متری / 200متر
ویلایی 30متری / 200متر
1 سال پیش در دورود
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬500٬000 تومان
متراژ زمین
200
• با سلام
* از لحظه بازدید تا انتقال سند همراهتان هستیم*
املاک شهر طلایی
✔️ارائه دهنده امور ملکی
ویلایی
✅️متراژ 200متر شمالی
✅️پذیرایی 50متر
✅️دو خواب12/ 20متری
✅️آشپزخونه 16 متر
✅️ مدارک سند پایان کار
✅️کولر گازی / لوستر
✅️حیاط 50متری
✅️اشپزخونه mfd
✅️بازسازی شده
.________.
*مشاور امور ملکی شما: محمد سالاروند
⭕️برایی سپردن فایل فروش اجاره زمین مشارکت در ساخت با ما تماس بگیرید
آدرس دفتر: 90 متری جنب اجیل فروشی ضیافت
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
املاک شهر طلایی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت