تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 390 متری بزرگمهر غربی

ویلایی 390 متری بزرگمهر غربی

2 سال پیش در کرج

متراژ
200
ساخت
1373
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
34٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
88٬000٬000 تومان
متراژ زمین
390

با سلام

ویلایی 390 متری
جنوبی
بر 12
با جواز
آزمایش خاک انجام شده است
مناسب ساخت

قیمت واحد نوساز منطقه متری 75

جهت بازدید و دریافت پیشنهادات مرتبط تماس بگیرید

خانم آبیار