تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی/400متر /سند ملکی/دو طبقه/میرزای شیرازی

ویلایی/400متر /سند ملکی/دو طبقه/میرزای شیرازی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
400
ساخت
1387
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
30٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬250٬000 تومان
متراژ زمین
400
بالکن
دارد
فروش فوق العاده یک ملک ویلایی

لوکیشن عالی

دسترسی آسان به تمام مراکزها

مهندسی ساز / بازسازی

نما سنگ و آجر

هر طبق 3خواب /سالن بزرگ

زیر بنای دو طبقه 400متر

شمالی جنوبی / بدون هیچ گونه مشرفیت

دو کله / درب از ساختمان و حیاط

توجیح اقتصادی عالی جهت سرمایه گذاری و ساخت و ساز

ضابطه جهت ساخت/5طبق مسکونی/منفی یک جهت تامین پارکینگ

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

دفتر مهندسی برج سازان شیراز
ساختمان طبیعت _ فرهنگ شهر

مهندس موسوی