تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 430 متری ویرانی

ویلایی 430 متری ویرانی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
110
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬790٬000 تومان
متراژ زمین
430
سلام
ویلایی 430 متری ویرانی 3
110 متر بنا و تراس
دوخواب
آبنما استخر بیرون
آلاچیق و باربیکیو
درختان میوه مثمر

موارد مشابه در منطقه موجود است
خرید و فروش زمین باغ ویلای خود را در الهیه طرقبه و شاندیز به تیم تخصصی املاک پرنده بسپارید.

آدرس دفتر:ابتدای جاده شاندیز بلوار فرمانیه روبروی فرمانیه 4 املاک پرنده.
«علیرضا غفاریان»
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کارگزاری پرنده مقابل فرمانیه 4