تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 460 متر عرض 15

ویلایی 460 متر عرض 15

1 روز پیش در کوی فرهنگیان

متراژ
500
ساخت
1380
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
460 متر مربع
قیمت کل
‏50,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,000,000 تومان
با سلام
منزل ویلایی به متراژ 460متر
دوطبقه قابل سکونت هر دو طبقه تمیز
مناسب برای سازندگان محترم
عرض 15
سند ملکی
یه پلاک از بر اصلی نیستان داخل هست
بدون سر بالایی
برای اطلاعات بیشتر فقط تماس پیام پاسخگو نیستم
مشاور شما در کلیه امور ملکی املاک پرتو
املاک پرتو