تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 75 متری بر4 متر مهدیه 27 بازسازی شده وشیک

ویلایی 75 متری بر4 متر مهدیه 27 بازسازی شده وشیک

1 سال پیش در قرچک

متراژ
75
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬280٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬733٬000 تومان
متراژ زمین
75
بالکن
دارد
بنام حق
املاک شاهان :::::: املاک برتر منطقه

بازدید ::::: خرید

خانه ای ایده ال برای زندگی بدون یک ریال خرج

75 متری //شمالی// بر 4 متر// بازسازی شده وشیک

کابینت های گلس مدرن

تخت تاشو در اتاق خواب

کولر ابی وگازی //گاز رومیزی و.......

تخفیف پای قولنامه ////سند تک برگ

خرید خودرابه رخ بکشید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان شاهان

با دپارتمان املاک شاهان شاهانه زندگی کنید