تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 80متری/حیاط دار/نقلی/دو نبش

ویلایی 80متری/حیاط دار/نقلی/دو نبش

1 هفته پیش در شفت

متراژ
80
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
180
قیمت کل
‏4,790,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,611,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
❇️ املاک گیلان سرسبز ❇️
❇️زیر نظر وکیل دادگستری ❇️

✨ما به جای شما گشته ایم✨
⚜️⚜️ویلایی حیاط دار 80متری ⚜️⚜️

کد:1319

✅ ویلایی با بنای 80متر

☑️حیاط به متراژ 100متر

⭕تمیز و نقلی

✅دور از هیاهوی شهر اما نزدیک به امکانات

☑️بازسازی شده

✅دارای زمین 180 متری

⭕دو نبش

☑️دارای برق و گاز و آب شهر و آب چاه

⭕اولویت با اولین بازدید کننده⭕
❌موارد مشابه نیز موجود است
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

✍️مشاوره حقوقی رایگان
و همراه شما از اولین بازدید تا آخرین امضا

**〽️خانم مهندس مهدوی〽️**