تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی، 87متری، بلوارمعلم

ویلایی، 87متری، بلوارمعلم

1 سال پیش در اسلام آباد غرب

متراژ
75
ساخت
1375
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬689٬000 تومان
متراژ زمین
87
✔ مشاور املاک رضایی ( اعتماد )

✔ کد : B230

#فروش_مسکونی

مساحت : 87مترمربع، زیربنا: 75مترمربع

آدرس : بلوارمعلم، خیابان خسروآبادی، کوچه بوستان....

موقعیت : شمالی

مشخصات : ویلایی دارای 1خواب 12متری، پذیرایی 24متری، آشپزخانه 10متری، کابینتmdf، کف بتن، حیاط ماشین رو، بر7متری، کوچه 8متری، نماپلاسر، مالک

سنددار : قولنامه ای

قیمت : مراجعه یاتماس بامشاوره املاک

تاریخ : 03/05/21

لطفاً برای اطلاع از مشخصات ملک مورد نظر ، کد مربوط به ملک را در هنگام مراجعه به بنگاه یا تماس تلفنی اعلام فرمایید ٪

مشاور املاک اعتماد (رضایی) با شعار فراتراز یک شهر انواع املاک آپارتمانی ، املاک کشاورزی و رهن و اجاره در اسلام آبادغرب در دست دارد و با شماره تماس های :************
45236833
45228322
و آدرس : خ شهید فکوری پشت گاراژ الماسی در خدمت هم میهنان عزیز می باشد .

❌️ با این شماره تماس بگیرید : *** نه ********* ، **************** ، ********* ***** و هفت ❌️