ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی 90 متری دو خواب شهرک کلاهدوز
ویلایی 90 متری دو خواب شهرک کلاهدوز
1 سال پیش در آزادشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬444٬000 تومان
متراژ زمین
90
آقای املاک
یک ویلایی با زیر بنا 100 متری 16 متری نفت یک خواب 1.500
یک ولایی دیگه هم الغدیر 16 متری نفت
دو طبقه ( طبقه بالا حال ، آشپزخانه یک خواب ) 1.750
جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .
در صورت عدم پاسخگویی لطفا پیام بزارید . با تشکر
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
اقای املاک
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت