ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
ویلایی استخردار تقی آباد
11 ماه پیش در گنبد کاووس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
118
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
245
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬061٬000 تومان
تقی آباد خیابان دکتر امینی
متراژ زمین 245 متر مربع
دارای 90 متر بنای در حد کلید اول
سند ششدانگ
دارای بر 10 متری
نورپردازی شده
دارای 1 خواب
دارای سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
گرمایش پکیج
کف سرامیک
ساختمان بازسازی شده و در حد کلید اول
دارای کابینت ام دی اف ،گاز صفحه ای و هود
دارای استخر 28 متر مربعی با موتورخانه
قیمت فروش نقدی 3/2 میلیارد تومان
تخفیف پای قرارداد
️املاک زینتی
آدرس مشاور املاک :گنبد بلوار دانشجو روبروی خانه بسکتبال
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور املاک زینتی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت